Rajkovic za Uvalina w Śląsku

6 spotkań w Tauron Basket Lidze oraz 4 spotkania w FIBA Cup – 10 właśnie meczów trwała przygoda Mihailo Uvalina ze Śląskiem Wrocław. Po 3 zwycięstwach i przy 7 porażkach Serb pożegnał się z 17-krotnymi Mistrzami Polski.

Od kilku dni spekulowano, iż Uvalin po przegranych spotkaniach na obu frontach oraz przy nienajlepszych relacjach z zawodnikami, może stracić fotel trenera Śląska. Dziś oficjalnie poinformowano, iż Serb odchodzi z klubu.

Jego następcą został doskonale znany z poprzednich rozgrywek, Macedończyk, Emil Rajkovic. Dla 37-latka jest to powrót do Wrocławia po nieudanych play off 2015. Rajkovic bowiem nie kończył przygody ze Śląskiem w najlepszym humorze. Macedończyk najpierw przegrał z Czarnymi Słupsk w trzech meczach by następnie nie otrzymać satysfakcjonującej oferty ze strony sterników Śląska.

Wygląda na to, że tonący Wojskowi chwytają się brzytwy. Wg zagorzałych fanów WKSu zespół wymaga wzmocnień w składzie, gdyż rotacja pozostawia sporo do życzenia. Zarówno polska część jak i zagraniczna część zespołu odbiega od jakości graczy z poprzednich rozgrywek. Skład został przemeblowany i większość kluczowych postaci opuściło szeregi byłych Mistrzów. Czy Rajkovic dostanie szansę na dobranie nowych graczy?

Woy

Kibic NBA spod znaku Chicago Bulls od 1992 roku. Fan Magica Johnsona i Scottiego Pippena. W PLK na bieżąco śledzący wydarzenia od 1991 roku, fan Rajmondsa Miglinieksa i Josepha McNaulla. Chętnie dzielący się najświeższymi nowinkami oraz historycznymi wydarzeniami, które miał okazję oglądać. Pasjonat statystyk i cyferek. Koszykówkę ogląda na każdym poziomie; od NBA do PLK.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
AV Cantu nowym klubem Waltera Hodge’a

Sporo w ostatnich dniach mówiło się o potencjalnym powrocie Waltera Hodge'a do drużyny Mistrzów Polski, Stelmetu BC Zielona Góra. Wojujący...

Zamknij