AV Cantu nowym klubem Waltera Hodge’a

Sporo w ostatnich dniach mówiło się o potencjalnym powrocie Waltera Hodge’a do drużyny Mistrzów Polski, Stelmetu BC Zielona Góra. Wojujący na euroligowym froncie zawodnicy Saso Filipovskiego słyszedli z różnych źródeł o możliwości ponownego zatrudnienia przez sterników klubu , byłego najlepszego gracza PLK. Spekulowano, iż nawet miejsce dla Portorykańczyka miał zwolnić Dee Bost (wracając do poprzedniego klubu). Hodgem zainteresowani byli też działacze Wilków Morskich Szczecin.

Dziś ujrzeliśmy finał całej sprawy i jak donosi serwis Eurobasket.com Walter podpisał umowę z klubem włoskiej ekstraklasy, AV Cantu. Portorykańczyk, który ostatni sezon spędził w Zenicie St.Petersburg zasili 15 drużynę ligi , która w pierwszych 6 spotkaniach sezonu wygrała tylko 1. Hodge w ostatnich 18 meczach ligi rosyjskiej zdobywał średnio 14.8 pkt, 6.3 as i 1.7 przech. Podczas 33 spotkań ligi VTB notował przeciętne 16.4 pkt, 6.3 as i 1.5 przech.

Wcześniej, po odejściu z zielonogórskiego zespołu miał okazję występować w hiszpańskiej ekstraklasie. Występował w Laboral Kutxie Baskonia. Teraz nadszedł czas na debiut w nowej lidze.

Woy

Kibic NBA spod znaku Chicago Bulls od 1992 roku. Fan Magica Johnsona i Scottiego Pippena. W PLK na bieżąco śledzący wydarzenia od 1991 roku, fan Rajmondsa Miglinieksa i Josepha McNaulla. Chętnie dzielący się najświeższymi nowinkami oraz historycznymi wydarzeniami, które miał okazję oglądać. Pasjonat statystyk i cyferek. Koszykówkę ogląda na każdym poziomie; od NBA do PLK.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
10 najlepszych zagrań piątej kolejki

https://www.youtube.com/watch?app=desktop&persist_app=1&v=eaLuJssj2Tc

Zamknij