Tony Weeden długo nie popływał w Jeziorze

Całe trzy mecze trwała ponowna przygoda z PLK amerykańskiego obrońcy Tony’ego Weedena. Były gracz Anwilu Włocławek, Polpharmy Starogard Gdański, Basketu Kwidzyn czy Śląska Wrocław pomógł zespołowi Dariusza Szczubiała w jednej wygranej, nad Kotwicą Kołobrzeg. Od wczoraj wiadomo, że Amerykanin opuścił Tarnobrzeg i udał się na Cypr, gdzie dokończy swój biegnący sezon.

30-latek w trzech spotkaniach zdobył dla Stabillu Jezioro 54pkt-13as-8zb, trafiając z 18 z 37 rzutów z gry. Jego średnia 17,6 pkt na mecz nie przekładała się jednak na wyniki drużyny i zakłócała grę lepiej spisujących się Marcina Nowakowskiego oraz Chaissona Allena.

Jak poinformował – za pośrednictwem portalu społecznościowego „Twitter” – prezydent miasta Tarnobrzega – N. Mastalerz – w klubie rozważa się angaż nowego Amerykanina, mogącego wspomóc zespół w dalszej fazie sezonu. Dla przypomnienia – Stabill Jezioro Tarnobrzeg rozgrywa jeden z najgorszych sezonów w historii występów w PLK i na dziś z bilansem 3-9 zajmuje 10 miejsce w tabeli rozgrywek.

Pin It

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *