Tony Weeden długo nie popływał w Jeziorze

Całe trzy mecze trwała ponowna przygoda z PLK amerykańskiego obrońcy Tony’ego Weedena. Były gracz Anwilu Włocławek, Polpharmy Starogard Gdański, Basketu Kwidzyn czy Śląska Wrocław pomógł zespołowi Dariusza Szczubiała w jednej wygranej, nad Kotwicą Kołobrzeg. Od wczoraj wiadomo, że Amerykanin opuścił Tarnobrzeg i udał się na Cypr, gdzie dokończy swój biegnący sezon.

30-latek w trzech spotkaniach zdobył dla Stabillu Jezioro 54pkt-13as-8zb, trafiając z 18 z 37 rzutów z gry. Jego średnia 17,6 pkt na mecz nie przekładała się jednak na wyniki drużyny i zakłócała grę lepiej spisujących się Marcina Nowakowskiego oraz Chaissona Allena.

Jak poinformował – za pośrednictwem portalu społecznościowego „Twitter” – prezydent miasta Tarnobrzega – N. Mastalerz – w klubie rozważa się angaż nowego Amerykanina, mogącego wspomóc zespół w dalszej fazie sezonu. Dla przypomnienia – Stabill Jezioro Tarnobrzeg rozgrywa jeden z najgorszych sezonów w historii występów w PLK i na dziś z bilansem 3-9 zajmuje 10 miejsce w tabeli rozgrywek.

Woy

Kibic NBA spod znaku Chicago Bulls od 1992 roku. Fan Magica Johnsona i Scottiego Pippena. W PLK na bieżąco śledzący wydarzenia od 1991 roku, fan Rajmondsa Miglinieksa i Josepha McNaulla. Chętnie dzielący się najświeższymi nowinkami oraz historycznymi wydarzeniami, które miał okazję oglądać. Pasjonat statystyk i cyferek. Koszykówkę ogląda na każdym poziomie; od NBA do PLK.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Połowinki 2013 w TBL: Stelmet Zielona Góra (3/12)

Zgodnie z oczekiwaniami i zapowiedziami drużyna Stelmetu Zielona Góra widnieje na szczycie ligowej tabeli. Mimo dość opornego początku sezonu zielonogórzanie odnaleźli w...

Zamknij