Świetny występ Ponitki w Belgii

Telenet BC Oostenda zdominowała wczoraj spotkanie drugiej kolejki Ethias League i w konfrontacji z Liege Basket Jego Ostenda wyraźnie wygrała (79:54). Nas cieszy bardzo udany występ Mateusza Ponitki, który w sumie zanotował wskaźnik efektywności na poziomie 30!

Mateusz rzucił 19 punktów (5/7 z gry i 6/6 z osobistych), zapisał na koncie 4 zbiórki,po 3 asysty i przechwyty oraz wymusił 8 fauli.

Jego zespół zagrał bardzo dobrą drugą połowę, dzięki której odniósł przekonywującą wygraną. W trzeciej kwarcie koledzy Ponitki pozwolili rywalom na 8 punktów, samemu rzucając 19. W czwartej odsłonie znów dali się poznać z solidnej defensywy, ogrywając rywala 27:15. Mateusz był też najlepszym strzelcem całego spotkania, w obu drużynach.

Woy

Kibic NBA spod znaku Chicago Bulls od 1992 roku. Fan Magica Johnsona i Scottiego Pippena. W PLK na bieżąco śledzący wydarzenia od 1991 roku, fan Rajmondsa Miglinieksa i Josepha McNaulla. Chętnie dzielący się najświeższymi nowinkami oraz historycznymi wydarzeniami, które miał okazję oglądać. Pasjonat statystyk i cyferek. Koszykówkę ogląda na każdym poziomie; od NBA do PLK.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Kovacevic z roczną umową w Asseco

Serbski obrońca Maksim Kovacević przebywał na kilkudniowych testach w drużynie byłego Mistrza Polski Asseco Gdyni. Po serii udanych występów w...

Zamknij