Kovacevic z roczną umową w Asseco

Serbski obrońca Maksim Kovacević przebywał na kilkudniowych testach w drużynie byłego Mistrza Polski Asseco Gdyni. Po serii udanych występów w sparingach sam zawodnik przekonał do swojej przydatności do drużyny trenera Davida Dedka i parafował jednoroczną umowę z klubem z Gdyni. Informację potwierdził agent zawodnika , Obrad Fimić.

26-letni zawodnik występował w ostatnim sezonie w austriackim St. Polten i podczas 32 minut spędzanych średnio na parkiecie zaliczał przeciętne 17.3 pkt oraz 4.6 zb i 2.6 as. Kovacević wcześniej występował w Zepterze Wiedeń oraz w cypryjskim Apoelu.  Tym samym stanie się on drugim zagranicznym wzmocnieniem Asseco w ostatnim tygodniu, nawiązując do powrotu Fiodora Dmitrieva.

Woy

Kibic NBA spod znaku Chicago Bulls od 1992 roku. Fan Magica Johnsona i Scottiego Pippena. W PLK na bieżąco śledzący wydarzenia od 1991 roku, fan Rajmondsa Miglinieksa i Josepha McNaulla. Chętnie dzielący się najświeższymi nowinkami oraz historycznymi wydarzeniami, które miał okazję oglądać. Pasjonat statystyk i cyferek. Koszykówkę ogląda na każdym poziomie; od NBA do PLK.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Trefl po raz drugi z Superpucharem, Vasilauskas wydarł go Stelmetowi

Do końca pierwszej połowy wszystko wyglądało zgodnie z planem, gospodarze Superpucharu - Stelmet Zielona Góra - prowadził efektowną grę z...

Zamknij