Groźny uraz Pamuły, nie zagra przez 3 miesiące ?

Miał być podstawowym Polakiem w rotacji trenera Miliji Bogicevića oraz próbować odbudować formę, w nowym otoczeniu, przy szansie częstszego pojawiania się na parkiecie. Piotr Pamuła, po sezonie w którym nie był w stanie udodownić swojej przydatności do drużyny Asseco Prokomu Gdynia, przeniósł się do Włocławka z nadzieją na odbudowę własnego wizerunku. Tymczasem jak mówią wiadomości z Anwilu, Pamuła podczas serii sparingów naderwał wiązadła stawu skokowego i zostanie poza grą na długie miesiące.

23-latek, który podczas przygotowań Anwilu notował średnią 10 pkt na mecz, po przejściu specjalistycznych badań rezonansem magnetycznym, pozostanie poza grą na trzy miesiące. Wskutek jego kontuzji, przygotowujący się do sezonu 2013/14 zespół Rottweilerów, stracił nie tylko wartościowego gracza w składzie z polskim paszportem, ale również strzelca mającego wypełnić pozycję po niespełaniającym oczekiwań w poprzednich rozgrywkach, Tony Weedenie.

Zastanawiające jest czy Milija Bogicević i sztab szkoleniowy Anwilu będą poszukiwać następcy kontuzjowanego Pamuły, gdyż również polska rotacja nie wygląda najmocniej (Seid Hajrić, Mikołaj Witliński, Michał Sokołowski).

Pin It

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *