Calhoun opuszcza zespół Kotwicy

KotwicaByły gracz Śląska Wrocław, testowany w ostatnich tygodniach przez Dariusza Szczubiała – Qa’rraan Calhoun – opuszcza szeregi kołobrzeskiej Kotwicy. Skrzydłowy nie zaaklimatyzował się w szeregach 12. drużyny PLK ostatniego sezonu.

Dariusz Szczubiał szukał gracza mogącego pograć bliżej kosza oraz na dystansie. Wydawało się, że po nie do końca udanej przygodzie z drużyną Przemysława Koelnera, zwolniony w 2012 roku skrzydłowy może odnaleźć się w klubie z mniejszym reżimem treningowym. Tymczasem realia okazały się inne dla gracza, który ostatnie kroki stawiał w urugwajskiej lidze, w zespole Hebraica.

W ostatnich dniach sugerowano, iż zespół z Pomorza może wzmocnić Kellen Thornton, ale ostatecznie amerykański skrzydłowy nie dotarł do Kołobrzegu i sternicy drużyny szukają następnego gracza na tą samą pozycję.

Woy

Kibic NBA spod znaku Chicago Bulls od 1992 roku. Fan Magica Johnsona i Scottiego Pippena. W PLK na bieżąco śledzący wydarzenia od 1991 roku, fan Rajmondsa Miglinieksa i Josepha McNaulla. Chętnie dzielący się najświeższymi nowinkami oraz historycznymi wydarzeniami, które miał okazję oglądać. Pasjonat statystyk i cyferek. Koszykówkę ogląda na każdym poziomie; od NBA do PLK.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Bannister już poza Polpharmą

Nieciekawie na kilka dni przed startem ligowych zmagań rysuje się sytuacja Polpharmy Starogard Gdański, bowiem od odejścia Deonty Vaughna klub...

Zamknij