Erving Walker zostaje w Stelmecie

Erving+Walker+Ohio+State+v+Florida+blEvlilO4SVlJak podaje twitterowy profil Stelmetu Zielona Góra testowany do tej pory Erving Walker podpisał kontakt z zespołem i w sezonie 2013/14 będzie występował w drużynie Mistrzów Polski.

 

 

 

 

 

 

Amerykański rozgrywający przekonał do siebie sterników i trenera Stelmetu Zielona Góra, i to właśnie on będzie odpowiedzialny za zastąpienie kontuzjowanego Mantasa Cesnauskisa. Walker razem z Łukaszem Koszarkiem podzielą minuty na pozycji rozgrywającego zarówno w rozgrywkach ligowych jak i w Eurolidze.

23-letni Walker to absolwent uczelni Florida, gdzie w ostatnim sezonie studiów notował średnio 12.1 pkt i 4.6 ast w każdym meczu. Największymi atutami mierzącego ledwie 173 cm zawodnika jest szybkość, a także niezły rzut z dystansu. Podczas poprzedniego, spędzonego w drugiej lidze włoskiej sezonu, trafiał 38% prób zza łuku, notując średnio 18 punktów.

Umowa Walkera będzie obowiązywała przez rok, z opcją przedłużenia na kolejny. Nadal niejasna jest też przyszłość Russella Robinsona.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Groźny uraz Pamuły, nie zagra przez 3 miesiące ?

Miał być podstawowym Polakiem w rotacji trenera Miliji Bogicevića oraz próbować odbudować formę, w nowym otoczeniu, przy szansie częstszego pojawiania...

Zamknij