Dragicević za Guinna w Stelmecie?

Jak podał agent zawodnika – Djordje Matić – jego podopieczny, podkoszowy Vladimir Dragicević ustalił warunki indywidualnego kontraktu ze Stelmetem Zielona Góra. 27-letni Czarnogórzec wg pogłosek z Zielonej Góry ma zastąpić w składzie Mihailo Uvalina R.T. Guinna (którego to nie zgłoszono do rozgrywek PLK).

Vladimir Dragicević w ostatnim sezonie występował w Spartaktu St. Petersburg a podczas 17 minut spędzanych na parkiecie notował średnie 8.1 pkt i 3.8 zb, w rozgrywkach rosyjskiej Superligi. Dragicević dostawał więcej szans i więcej minut w rozgrywkach Eurocup, zaliczając odpowiednio: 8.6 pkt i 5.2 zb. Co ciekawe Czarnogórzec bardzo dobrze wypadał w rozgrywkach Eurocup właśnie przeciwko Stelmetowi i notując w dwóch meczach średnie: 15 pkt i 4.5 zb (na 25 min w grze).

Wg nieoficjalnych informacji lubiący grać bliżej kosza podkoszowy zastąpi w rotacji trenera Uvalina R.T. Guinna, który z kolei bardziej lubuje się w dystansowym graniu. Dragicević ma dzielić minuty na pozycji centra z Adamem Hrycaniukiem. Czekamy zatem na oficjalne potwierdzenie transferu ze strony klubu.

Pin It

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *