Oliver poza Stelmetem, Barlow następny na wylocie?

Adrian Oliver nie będzie dłużej reprezentował barw Stelmetu Zielona Góra. Za informacją rzecznika prasowego Stelmetu Zielona Góra Amerykanin został zwolniony przez klubowych włodarzy, po spotkaniach przedsezonowych m.in. z Albą Berlin.

Adrian Oliver podpisał przed tym sezonem dwuletnią umowę, ale wraz z klauzulą w niej zawartą, iż w każdym momencie klub mógł zrezygnować z jego usług, bez odszkowania za zerwanie jej. Wykorzytsując ten zapis, a także słabą dyspozycję na treningach oraz podczas sparingów, sternicy klubu postanowili skorzystać z tego zapisu.

25-latek, który w sezonie 2011/2012 grał w Arisie Saloniki, w sezonie 2012/2013 nie występował w żadnym klubie i Stelmet ściągnięciem Amerykanina chciał dać graczowi szansę nad odbudowanie formy po przebytej kontuzji. Jak się okazało jego umiejętności nie przekonały bardziej ani Mihailo Uvalina, ani Andrzeja Adamka i Oliver opuścił szeregi Mistrzów Polski.

Wieść z Winnego Grodu niesie, że podobny przypadek może spotkać Australiczyka Dawida Barlowa, który obok małych szans na pokazanie w sparingach walczy z własnymi urazami nabytymi podczas treningów. Przypomnijmy, że oba nazwiska trafiły do Stelmetu za pośrednictwem Waltera Jeklina. 29-letni Barlow do Mistrzów Polski dołączył po 2 latach gry w UCAM Murcia (Hiszpania).

Woy

Kibic NBA spod znaku Chicago Bulls od 1992 roku. Fan Magica Johnsona i Scottiego Pippena. W PLK na bieżąco śledzący wydarzenia od 1991 roku, fan Rajmondsa Miglinieksa i Josepha McNaulla. Chętnie dzielący się najświeższymi nowinkami oraz historycznymi wydarzeniami, które miał okazję oglądać. Pasjonat statystyk i cyferek. Koszykówkę ogląda na każdym poziomie; od NBA do PLK.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Franjo Bubalo w Śląsku Wrocław

Potwierdziły się nasze piątkowe doniesienia i Zeke Marshall oraz Carl Jones opuścili ekipę beniaminka PLK, Śląska Wrocław. Taki komunikat podała...

Zamknij