Piotr Dąbrowski w AZS-ie Koszalin

AZS Koszalin poinformował dzisiaj na swojej stronie internetowej, że Piotr Dąbrowski został kolejnym zawodnikiem zakontraktowanym na sezon 2013/2014. 

Dąbrowski jest trzecim, po Bartłomieju Wołoszynie i Darrellu Harrisie, zawodnikiem, który w następnym sezonie na pewno zagra w koszalińskim zespole. Dąbrowski, który może grać na pozycji rzucającego obrońcy i niskiego skrzydłowego, nie grał jeszcze w barwach Akademików. W poprzednim sezonie reprezentował Trefla Sopot (2,6 pkt., 2 zb. na mecz), a wcześniej grał w Starogardzie Gdańskim, Poznaniu i Kwidzynie.

Dąbrowski jest pierwszym nowym zawodnikiem w Koszalinie. Podpisanie z nim kontraktu stawia pod znakiem zapytania obecność w przyszłym sezonie w zespole Artura Mielczarka, który gra na tej samej pozycji, co Dąbrowski.

Zarząd AZS-u zapowiedział zakontraktowanie kolejnych zawodników w ciągu najbliższych dni. Nieoficjalnie mówi się o Marcinie Nowakowskim.

Natka Konieczna

Kibicka pisząca (czasem) o koszykówce. Fanka AZS-u Koszalin, Kevina Garnetta i absurdów w PLK. Najbardziej chciałaby na żywo zobaczyć mecz NBA. "Może nie znam się na koszu, ale wiem, co mi się podoba"

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Milivoje Lazic nowym trenerem Śląska Wrocław ?

Śląsk Wrocław wstrzymuje się jeszcze z transferami na przyszły sezon, ale jest za to bardzo blisko zakontraktowania nowego trenera. Serbski...

Zamknij