Hrycaniuk i Dylewicz przenoszą się do Zgorzelca!?

hrycudyluTurów nie próżnuje na rynku transferowym i po zakontraktowaniu Łukasza Wiśniewskiego zespół ze Zgorzelca znowu sie wzmacnia. Do drużyny Miodraga Rajkovicia dołączą w najbliższym czasie Filip Dylewicz i najprawdopodobiej Adam Hrycaniuk. Jeżeli potwierdzą się nasze doniesienia to dla zgorzelczan będą to ogromne wzmocnienia przy ponownej walce o Mistrzostwo Polski.

W czarno-zielonych barwach od przyszłego sezonu na pewno zobaczymy Filipa Dylewicza, który postanowił opuścić Sopot. O kapitana Trefla mocno zabiegał też Stelmet, ale w Zielonej Górze zdecydowali się na usługi innych zawodników.

„Bestia” z kolei planuje powrót na parkiety Tauron Basket Ligi po tym jak zimą zamienił Asseco Prokom Gdynie na Valencie Basket, gdzie jednak nie poszło mu zbyt dobrze. Teraz będzie miał szanse kolejny raz udowodnić swoją wartość w naszej lidze.

Skład Turowa zaczyna nabierać poważnych kształtów i jeśli działacze ze Zgorzelca zatrzymają w składzie Michała Chylińskiego to Turów znowu będzie poważnym kandydatem do złota

Pin It

4 komentarze/y

    • poczekaj parę dni a się przekonasz. Z Czyżem zdementował gracz , a my podtrzymujemy ,że jednak zagra w Stelmecie, bo pewnie klub zechce być pierwszy z informacją. To samo tyczy się Przemysława Zamojskiego, który też jest dograny w Stelmecie od tygodni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *