Kickert czy Dylewicz – kto zasili szeregi Mistrza Polski ?

Stelmet Zielona Góra rozpoczął przygotowania do nowego sezonu i poluje na kolejnych zawodników, którzy pomogą im w udanych występach na euroligowych parkietach. Po zakontraktowaniu Aarona Cela, zespół z Zielonej Góry przymierza się do zakontraktowania kolejnego silnego skrzydłowego.

kickerttt

Jak już wcześniej informowaliśmy Stelmet zainteresowany jest usługami Filipa Dylewicza, który najprawdopodobniej opuści Sopot. Wydaje się jednak, że pierwszą opcją dla działaczy Stelmetu będzie Daniel Kickert. Były gracz Turowa, wygrał w tym roku ze swoim Budivelnykiem Mistrzostwo Ukrainy.

Bardzo mało prawdopodobne jest zatrudnienie obu zawodników. O Dylewicza mocno zabiega też Turów i ostatnie plotki donoszą, że reprezentant Polski jest już po słowie z działaczami ze Zgorzelca. Jeśli Stelmet zdecyduje się na Kickerta to przyszłość Dylewicza wydaje się być jasna.

Kibice z Zielonej Góry na pewno bardzo chętnie zobaczyliby w swoim składzie Daniela Kickerta. Australijski koszykarz pomógł swojemu zespołowi w zdobyciu tytułu i notował średnio 8,4 pkt w finałach.

Kto zatem przeniesie się do Zielonej Góry i pomoże w walce zielonogórzanom ?

Pin It

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *