Harris i Mielczarek zostaną w AZS-ie, Milicić drugim trenerem

O tym, że Bartłomiej Wołoszyn zostaje na kolejny sezon w Koszalinie, wiedzieliśmy już kilka dni temu. Oficjalnie też potwiedziło się, że trenerem Akademików nadal będzie Zoran Sretenović. Jak udało nam się dowiedzieć, blisko przedłużenia umów są także Darrell Harris i Artur Mielczarek. Igor Milicić będzie natomiast asystował jako drugi trener i  zastąpi byłego już pomocnika Zorana Sretenovića – Piotra Ignatowicza. Ten ostatni, w nowym sezonie pracować będzie , na podobnym stanowisku , w Turowie Zgorzelec.

harris

Jeśli decyzja o pozostaniu w Koszalinie Mielczarka znajdzie oficjalne potwierdzenie doniesień to raczej  nie powinno to być dla nikogo zaskoczeniem, zwłaszcza po udanej końcówce sezonu w wykonaniu skrzydłowego. W ostatnich dniach jednak głośno było o tym, że Harris może trafić do Trefla Sopot. Jak udało nam się dowiedzieć, podkoszowy na dziś jest bliżej pozostania w Koszalinie.

Nadal nie wiadomo, gdzie zagrają pozostali trzej zawodnicy, którym AZS przedstawił propozycje przedłużenia kontraktów. Chodzi o Łukasza Wiśniewskiego, który blisko jest przyjęcia oferty Anwilu Włocławek; Seka Henry’ego oraz Pawła Leończyka. Decyzje dotyczące zakontraktowania kolejnych zawodników poznamy najpewniej dopiero w przyszłym tygodniu.

Pin It

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *