Harris i Mielczarek zostaną w AZS-ie, Milicić drugim trenerem

O tym, że Bartłomiej Wołoszyn zostaje na kolejny sezon w Koszalinie, wiedzieliśmy już kilka dni temu. Oficjalnie też potwiedziło się, że trenerem Akademików nadal będzie Zoran Sretenović. Jak udało nam się dowiedzieć, blisko przedłużenia umów są także Darrell Harris i Artur Mielczarek. Igor Milicić będzie natomiast asystował jako drugi trener i  zastąpi byłego już pomocnika Zorana Sretenovića – Piotra Ignatowicza. Ten ostatni, w nowym sezonie pracować będzie , na podobnym stanowisku , w Turowie Zgorzelec.

harris

Jeśli decyzja o pozostaniu w Koszalinie Mielczarka znajdzie oficjalne potwierdzenie doniesień to raczej  nie powinno to być dla nikogo zaskoczeniem, zwłaszcza po udanej końcówce sezonu w wykonaniu skrzydłowego. W ostatnich dniach jednak głośno było o tym, że Harris może trafić do Trefla Sopot. Jak udało nam się dowiedzieć, podkoszowy na dziś jest bliżej pozostania w Koszalinie.

Nadal nie wiadomo, gdzie zagrają pozostali trzej zawodnicy, którym AZS przedstawił propozycje przedłużenia kontraktów. Chodzi o Łukasza Wiśniewskiego, który blisko jest przyjęcia oferty Anwilu Włocławek; Seka Henry’ego oraz Pawła Leończyka. Decyzje dotyczące zakontraktowania kolejnych zawodników poznamy najpewniej dopiero w przyszłym tygodniu.

Natka Konieczna

Kibicka pisząca (czasem) o koszykówce. Fanka AZS-u Koszalin, Kevina Garnetta i absurdów w PLK. Najbardziej chciałaby na żywo zobaczyć mecz NBA. "Może nie znam się na koszu, ale wiem, co mi się podoba"

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Stelmet odkrywa karty na konferencji prasowej

Dzisiaj około godziny 11, odbyła się konferencja prasowa, na której zarząd Stelmetu odkrył pierwsze szczegóły dotyczące zespołu na przyszły sezon....

Zamknij