Jakub Dłoniak nowym graczem Rosy Radom

Po zakontraktowaniu duetu Kamil Łączyński – Łukasz Majewski, działacze zeszłorocznego beniaminka PLK, Rosy Radom, ustalili warunki kontraktu i doszli do porozumienia z najlepszym strzelcem PLK, Jakubem Dłoniakiem. Ex gracz Zastalu Zielona Góra oraz Jeziora Tarnobrzeg parafował z zespołem Wojciecha Kamińskiego jednoroczną umowę.

Ubiegły sezon był najlepszym w karierze Jakuba Dłoniaka, który dla Jeziora zdobywał średnio 20,1 punktu a to z kolei zaowocowało awansem do Meczu Gwiazd zawodnika (II raz w karierze) czy pojawieniem się w szerokiej kadrze Dirka Bauermanna na słoweński Eurobasket.

30-letni zawodnik mocno rozwinął swoje możliwości strzelckie pod okiem Dariusza Szczubiała w Tarnobrzegu i dzięki temu mógł liczyć na szersze zainteresowanie klubów naszej rodzimej ligi. Dla przypomnienia – Dłoniak – w sezonie 2010-11 został wybrany najlepszym debiutantem sezonu.

Woy

Kibic NBA spod znaku Chicago Bulls od 1992 roku. Fan Magica Johnsona i Scottiego Pippena. W PLK na bieżąco śledzący wydarzenia od 1991 roku, fan Rajmondsa Miglinieksa i Josepha McNaulla. Chętnie dzielący się najświeższymi nowinkami oraz historycznymi wydarzeniami, które miał okazję oglądać. Pasjonat statystyk i cyferek. Koszykówkę ogląda na każdym poziomie; od NBA do PLK.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Droga Stelmetu do złota (video)

Zamknij