Frank Turner przenosi się do Antwerpii

Anterp Giants, piąta drużyna sezonu zasadniczego ligi belgijskiej oraz przegrany pierwszej rundy play offs w Ethias League poinformowała o zatrudnieniu byłego rozgrywającego Trefla Sopot, Franka Turnera.  Umowa Gigantów z filigranowym , amerykańskim playmakerem będzie opiewała na jeden rok, z opcją przedłużenia na kolejny.

Obok Turnera, który w zakończonym w PLK sezonie notował średnie 13.4pkt i 5.3 asysty w 36 meczach w brawach Trefla, Giganci zatrudnili czterech innych graczy; Marko Spicę, Barry’ego Stewarta, Scotta Thomasa oraz Cleytona Vette. Antwerpia szybko zdecydowała się na ruchy kadrowe, gdyż po przeciętnym sezonie zasaniczym, zakończonym bilansem 17-11, odpadli szybko, w pierwszej rundzie play offs. Giants przegrali 0-2 z Generali Aalstar.

Przypomnijmy, że po zakończonych play offs w PLK Turner przeniósł się na zaplecze ekstraklasy francuskiej by wraz z Fost Ouest walczyć o awans. Francuska drużyna jednak niczym szczególnym się nie popisała i przegrała gładko w dwóch spotkaniach. Średnie Turnera z dwóch spotkań w play offs drugiej ligi Francji oscylowały na poziomie 3.5 pkt oraz 7.0 as.

Woy

Kibic NBA spod znaku Chicago Bulls od 1992 roku. Fan Magica Johnsona i Scottiego Pippena. W PLK na bieżąco śledzący wydarzenia od 1991 roku, fan Rajmondsa Miglinieksa i Josepha McNaulla. Chętnie dzielący się najświeższymi nowinkami oraz historycznymi wydarzeniami, które miał okazję oglądać. Pasjonat statystyk i cyferek. Koszykówkę ogląda na każdym poziomie; od NBA do PLK.

Może Ci się również spodoba

1 Odpowiedź

  1. jordan napisał(a):

    yes, yes, yes!!!
    i niech więcej nie wraca do Sopotu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Lawal na celowniku Knicks

Jeszcze w maju donosiliśmy na temat rosnącego zainteresowania graczem Acei Virtus Roma, Ganim Lawalem. Wśród klubów NBA liczących na przetestowanie...

Zamknij