AZS Koszalin rozpoczyna budowę składu na nowy sezon

logo_azs_koszalin

Świeżo upieczony brązowy medalista Mistrzostw Polski rozpoczął dziś negocjację z szóstką najważniejszych graczy zakończonego właśnie sezonu. Zarząd zaprosił bowiem do negocjacji nowych kontraktów z klubem Pawła Leończyka, Łukasza Wiśniewskiego, Artura Mielczarka, Bartłomieja Wołoszyna, Seka Henry’ego oraz Darrella Harrisa.
Cała szóstka to kluczowi gracze zespołu, który sięgnął po medal i z perspektywy całych rozgrywek decyzję o chęci ich zatrzymania w klubie należy uznać za słuszną. Są to co prawda jak na razie tylko rozmowy wstępne, gdyż – jak wyjaśnia prezes klubu, Marcin Kozak – gracze potrzebują czasu do namysłu. Dalsze ruchy kadrowe AZS-u Koszalin uwarunkowane będą tym, którzy spośród wymienionych graczy zechcą w przyszłym sezonie pozostać w Koszalinie.
Co ważne, ofertę pozostania na nowy sezon w Koszalinie otrzymał także trener
Zoran Sretenović – ten decyzję ma podjąć do końca przyszłego tygodnia.

Oprócz wymienionej szóstki w barwach AZS-u Koszalin w ubiegłym sezonie występował jeszcze Igor Milicić, który oficjalnie zakończył już karierę, Rafał Bigus, który najprawdopodobniej niebawem uczyni to samo, trzech głębokich rezerwowych, którzy nie odegrali większej roli w ubiegłym sezonie (Paweł Śpica, Mateusz Bieg, Robert Gibaszek), a także Rob Jones, który jest jedynym graczem zasadniczego składu, który nie otrzymał propozycji pozostania w Koszalinie na nowy sezon.

Pin It

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *