Kolejny zawodnik opuszcza Koszalin.

Jak poinformowała oficjalna strona klubu , rozgrywający reprezentacji Polski, Robert Skibniewski nie jest już zawodnikiem koszalińskiego klubu. Kontrakt został rozwiązany za porozumiem stron. Jest on kolejnym graczem po Jeffie Robinsonie i Michaelu Kueblerze, który opuścił w tym sezonie szeregi drużyny walczącej o czołową szóstkę. Tylko Asseco Prokom Gdynia dokonał więcej roszad w składzie..

Zawodnik w barwach koszalińskiej drużyny wystąpił 19 razy a na parkiecie spędzał średnio 27 minut, a w tym czasie notował: 7.5 pkt , 3.7 as. i 1.1 przechwytu na mecz. Najlepszym występem gracza w barwach biało-niebieskich – pod względem punktowym – było spotkanie przeciwko Anwilowi Włocławek, wygrane przez AZS 66-64. Gracz zdobył wówczas 15pkt (trafiając 4 trójki). Ponadto w konfrontacji pierwszej rundy, przeciwko Treflowi Sopot, zdobył on punkty na wagę zwycięstwa AZS-u (88-86).

Z nieoficjalnych informacji z Koszalina wynika, że zawodnik już znalazł nowy klub i lada dzień poznamy jego nowego pracodawcę. Przypomnijmy ,że playmaker ma na swoim koncie 2 złote medale Mistrzostw Polski ze Śląskiem Wrocław (również srebro i brąz z tym klubem), Puchar Polski z Polpharmą Starogard Gdański czy srebrny i brązowy medal Mistrzostw Czech z BK Prostejov.  Trzykrotnie reprezentował Polskę na arenie Mistrzostw Europy.

Pin It

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *