Bennerman w drodze do Koszalina.

Już oficjalnie, były gracz Czarnych Słupsk, 29-letni Cameron Bennerman ma w tym tygodniu zjawić się w Polsce by wesprzeć AZS Koszalin w walce o TOP6. Amerykanin ostatnie miesiące spędził w Turcji, grając dla trzeciej od końca ligowej drużyny, Haccetepe.

Mierzący 193cm wzrostu, rzucający obrońca, ma wypełnić w składzie Akademików miejsce po zwolnionym w ostatnim czasie rodaku, Michaelu Kueblerze. Absolwent słynnej uczeli North Caroline’a w sezonie 2010-11 reprezentował już barwy polskiego klubu – Czarnych Słupsk – zdobywając z nim brązowy medal Mistrzostw Polski.

Bennerman podczas ostatniej przygody z ligą polską notował przeciętne 14,5 pkt i 3,0 zb na mecz, a w pamięci fanów zasłynął efektownymi zagraniami i popisowymi wsadami piłki do kosza. Amerykanin miałby wzmocnić skład Akademików podczas zaplanowanego na weekend Pucharu Polski, właśnie w Koszalinie i byłby drugim obok Portorykąńczyka Alexa Franklina nowym nabytkiem AZS-u.

Woy

Kibic NBA spod znaku Chicago Bulls od 1992 roku. Fan Magica Johnsona i Scottiego Pippena. W PLK na bieżąco śledzący wydarzenia od 1991 roku, fan Rajmondsa Miglinieksa i Josepha McNaulla. Chętnie dzielący się najświeższymi nowinkami oraz historycznymi wydarzeniami, które miał okazję oglądać. Pasjonat statystyk i cyferek. Koszykówkę ogląda na każdym poziomie; od NBA do PLK.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Podsumowanie 19. kolejki TBL.

Część z Was pewnie powie, że nie powinniśmy podsumowywać kolejki skoro mecz Turowa z AZS-em odbędzie się w innym terminie....

Zamknij