Oficjalnie: Łapeta do Anwilu, Seweryn do Stelmetu.

Jak donosi Radio Zielona Góra, potwierdziły się ostatnie spekulacje na temat wymiany pomiędzy Stelmetem Zielona Góra i Anwilem Włocławek. Adam Łapeta i Łukasz Seweryn zmieniają swoich pracodawców i nowy rok rozpoczną z nowymi wyzwaniami, w nowych klubach.

Łapeta w 12. meczach tego sezonu zdobywał średnio 3,8 punktu i 2,6 zbiórki. W ostatnim czasie był jednak często pomijany przez trenera Mihailo Uvalina. Ponadto w rozegranym w ostatnim czasie meczu w Tarnobrzegu stracił miejsce w składzie kosztem nowego gracza, Dejana Borovnjaka. Teraz we Włocławku będzie zmiennikiem Seida Hajrića i pod kątem Miliji Bogicevića postara się odbudować sportową formę.

Łukasz Seweryn w 10. spotkaniach w barwach Anwilu Włocławek notował przeciętnie 3,6 punktu. 30-latek wcześniej występował w Asseco Prokomie Gdynia, zdobywając Mistrzostwo Polski. Seweryn zapisał się w pamięci fanów Rottweilerów meczem w Kołobrzegu, kiedy serią rzutów za trzy punkty uratował wygraną Anwilowi. Potem już było tylko gorzej..O miejsce na parkiecie i w rotacji Stelmetu Zielona Góra, będzie on walczył z Kamilem Chanasem.

Pin It

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *