Kto nowym trenerem Trefla?

W swoich ostatnich latach mieli jednego długodystansowego trenera, Karlisa Muiznieksa. Po przyjściu Zana Tabaka zastanawiano się czy Chorwat sobie poradzi i sprawdzi się w naszej lidze. Jak powszechnie wiadomo zespół z Trójmiasta przeszedł ogromną metamorfozę począwszy od dużo lepszej jakości w defensywie. Pytanie na dziś czy sternicy klubu znajdą właściwą osobę na miejsce medalisty olimpijskiego? Gdzie szukać właściwego nazwiska skoro w większość ligach sezon dopiero nabiera tempa..Wiadomo też ,że pierwszy mecz – pierwsze mecze poprowadzi zespół dotychczasowy asystent, Mariusz Niedbalski.


Woy

Kibic NBA spod znaku Chicago Bulls od 1992 roku. Fan Magica Johnsona i Scottiego Pippena. W PLK na bieżąco śledzący wydarzenia od 1991 roku, fan Rajmondsa Miglinieksa i Josepha McNaulla. Chętnie dzielący się najświeższymi nowinkami oraz historycznymi wydarzeniami, które miał okazję oglądać. Pasjonat statystyk i cyferek. Koszykówkę ogląda na każdym poziomie; od NBA do PLK.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Piątka naszych byłych: notowanie ósme.

Przed tygodniem na 5 miejscu, a dziś dostaje pierwszą pozycję za pierwsze zwycięstwo w sezonie, podczas szóstej już kolejki tureckiej...

Zamknij