Śnieg opuszcza szeregi Asseco Prokomu.

23-letni rozgrywający Tomasz Śnieg, opuszcza szeregi Mistrzów Polski – Asseco Prokomu Gdynia. Ex obrońca Polpharmy i AZSu Koszalin zasili zespół Startu Gdynia, a przejdzie do niego na zasadzie wypożyczenia.

W bieżących rozgrywkach ten uznawany za utalentowanego, zawodnik, rozegrał na parkiectach PLK tylko 3 minuty. Z kolei w Eurolidze nie miał praktycznie szans na występ przy parze Łukasz Koszarek – Jerel Blassingame.

W poprzednim sezonie w barwach Polpharmy, rozgrywający przymierzany do kadry Polski Alesa Pipana, notował 7,7pkt i 2,7as podczas 22 minut na parkiecie. Teraz będzie miał szansę na poprawę swoich statystyk pod okiem Davida Dedka. Start dotychczas wygrał tylko dwa spotkania na osiem rozegranych i zajmuje ostatnie miejsce w lidze. Być może ze Śniegiem nadejdą większe szanse na kolejne wygrane?

Woy

Kibic NBA spod znaku Chicago Bulls od 1992 roku. Fan Magica Johnsona i Scottiego Pippena. W PLK na bieżąco śledzący wydarzenia od 1991 roku, fan Rajmondsa Miglinieksa i Josepha McNaulla. Chętnie dzielący się najświeższymi nowinkami oraz historycznymi wydarzeniami, które miał okazję oglądać. Pasjonat statystyk i cyferek. Koszykówkę ogląda na każdym poziomie; od NBA do PLK.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Kto nowym trenerem Trefla?

W swoich ostatnich latach mieli jednego długodystansowego trenera, Karlisa Muiznieksa. Po przyjściu Zana Tabaka zastanawiano się czy Chorwat sobie poradzi...

Zamknij