Przegląd transferów w Eurolidze (cz.10).

Zwolniło tempo w Eurolidze odnośnie kontraktowania nowych graczy do klubów. Nic dziwnego w tym, skoro większość z drużyn ma już dopięte składy i już dziś zakończy okres przygotowawczy, oficjalnym startem w rozgrywkach Euroligi.  Ostatnie ruchy powiązane są z Albą Berlin – Brian Randle, Żalgirisiem Kowno – Ibrahim Jaaber, Asseco Prokomem – Krzysztof Roszyk i Fenerbahce – Ernest Bremer. Wzmocnił się również najbliższy rywal Mistrzów Polski, Elan Chalon, podpisując umowę z Brionem Rushem.

Zapraszamy na przegląd minionego tygodnia i aktualizację transferów z 10. października (kolor fioletowy) tutaj.

Woy

Kibic NBA spod znaku Chicago Bulls od 1992 roku. Fan Magica Johnsona i Scottiego Pippena. W PLK na bieżąco śledzący wydarzenia od 1991 roku, fan Rajmondsa Miglinieksa i Josepha McNaulla. Chętnie dzielący się najświeższymi nowinkami oraz historycznymi wydarzeniami, które miał okazję oglądać. Pasjonat statystyk i cyferek. Koszykówkę ogląda na każdym poziomie; od NBA do PLK.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Ex-reprezentant Polski oficjalnie w drużynie Mistrza Polski.

Od kilku tygodni regularnie trenował z podopiecznymi Kestutisa Kemzury i miał nadzieję na ponowny angaż w zespole Mistrza Polski. Jednak...

Zamknij