Grał w Koszalinie, będzie Wojownikiem?

W maju zastanawiałem się czy Stefhon Hannah nie wytrzymał reżimu treningowego Andreja Urlepa, czy może trener nie poznał się na talencie swojego obrońcy? W międzyczasie były obrońca AZS-u Koszalin zgarnął prestiżową nagrodę Najlepszego Defensora z bezpośredniego zaplecza NBA, ligi NBDL. W przeszłości już mieliśmy styczność – szczególnie Turów Zgorzelec przy Chrisie Johnsonie – z graczem, który zdobywał szlify w PLK, by następnie przeniesieść się do NBDL i NBA, po drodze zdbywając laury dla Najlepszego Defensora niższej ligi. Ponadto, całkiem niedawno doszła do naszych uszu wiadomość, iż inny były podkoszowy Turowa – Dallas Lauderdale – ma szansę na angaż w Portland.  

Wg ostatnich doniesień – wracając do tytułowego bohatera wpisu – Stefhon Hannah sprawdzi swoje możliwości podczas przygotowań do sezonu Golden State Warriors. 27-letni obrońca będzie miał swoją szansę by przekonać do swoich usług trenera Wojowników, Marka Jacksona.

Absolwent uczelni Missouri, który nie miał szans na wybór w drafcie do NBA, rozegrał ostatni sezon nie tylko w Koszalinie, ale również w barwach Dakota Wizards. Na bezpośrednim zapleczu NBA zdobywał średnie 18,1pkt – 5,0as – 3,7zb – 2,0przech. prowadząc swój team do drugiego miejsca po sezonie zasadnicznym. W swojej karierze grywał już w ligach: litewskiej czy filipińskiej. Teraz ma szansę na spełnienie marzeń u boku takich graczy jak Stephon Curry, Jarrett Jack, Klay Thompson, Charles Jenkins i Brandon Rush.. POWODZENIA!!

Pin It

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *