Berisha rozpoczął przygodę w Kosowie.

W czasie gdy my stawiamy pierwsze cenzurki kadrowiczom Alesa Pipana za występy podczas ligowej inauguracji w TBL, inny nasz reprezentant rozpoczął swoje granie w lidze kosowskiej. 24-letni ex rzucający obrońca Anwilu, Dardan Berisha, w bardzo dobrym stylu pokazał się na inauguracji sezonu w swojej nowej lidze.

Jego stara – nowa drużyna Peja ograła RTV 21 stosunkiem punktów 123 do 46 ! Berisha nie miał najmniejszych problemów ze zdobyciem 30 oczek i praktycznie nie znalazł godnego obrońcy, będącego w stanie go powstrzymać.

Jako ciekawostka, dla rywali 21 oczek odnotował Albatrit Berisha, który w ogóle nie jest spokrewniony z Dardenem.

Woy

Kibic NBA spod znaku Chicago Bulls od 1992 roku. Fan Magica Johnsona i Scottiego Pippena. W PLK na bieżąco śledzący wydarzenia od 1991 roku, fan Rajmondsa Miglinieksa i Josepha McNaulla. Chętnie dzielący się najświeższymi nowinkami oraz historycznymi wydarzeniami, które miał okazję oglądać. Pasjonat statystyk i cyferek. Koszykówkę ogląda na każdym poziomie; od NBA do PLK.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
PLKK – Wygrane faworytek na inaugurację sezonu

Inauguracyjna kolejka PLKK stała pod znakiem zwycięstw faworytek. Swoje mecze zgodnie wygrały dwie najlepsze drużyny ubiegłego sezonu, tak Wisła Can...

Zamknij