Kotwica podpisuje 9 graczy.

Angażując 9 graczy, hurtem rozpoczęła przygotowania do sezonu kołobrzeska Kotwica. Zespół Tomasza Mrożka podpisał umowy z ośemką znanych nam z PLK zawodników oraz również zatrudniając nowicjusza w osobie amerykańskiego obrońcy.

Michał Kwiatkowski, Grzegorz Arabas, Wojciech Złoty, Marko Djuric, Tomasz Kęsicki, Rafał Rajewicz, Jarosław Zyskowski i Piotr Żołnierczuk to postacie, które będą decydować o przyszłości i wyniku drużyny w Tauron Basket Lidze. Część z nich znamy już z występów w Kołobrzegu i hali Millenium, a inni pojawią się po przygodach w innych rejonach kraju.

Grzegorz Arabas przybywa z pobliskiej Polpharmy (grał on już niegdyś w Kotwicy), Rafał Rajewicz z Zielonej Góry, a Jarosław Zyskowski z Łodzi, gdzie kończył sezon w ŁKS-ie.

Nową postacią jest natomiast Corey Jefferson, przybywający do PLK z ligi słowackiej. Dla Spiska Nova Vess (grywał tam z Polakami, Pawłem Mrozem i Arturem Mielczarkiem, również pod ręką Jerzego Chudeusza) grał on przez 3 sezony, notując blisko 15pkt i 7as na mecz. Jefferson gra na wysokiej skuteczności za dwa punkty (57%) i potrafi celnie przymierzyć zza łuku (36%). Ma 27 lat, 185cm wzrostu i w Stanach Zjednocznonych studiował w Texas State.

Woy

Kibic NBA spod znaku Chicago Bulls od 1992 roku. Fan Magica Johnsona i Scottiego Pippena. W PLK na bieżąco śledzący wydarzenia od 1991 roku, fan Rajmondsa Miglinieksa i Josepha McNaulla. Chętnie dzielący się najświeższymi nowinkami oraz historycznymi wydarzeniami, które miał okazję oglądać. Pasjonat statystyk i cyferek. Koszykówkę ogląda na każdym poziomie; od NBA do PLK.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Byłe gwiazdy PLK szturmują Bundesligę.

W ostatnim czasie popularne się stało, o czym informowaliśmy parę dni pod rząd, iż byli gracze z PLK tworzą mocne...

Zamknij