Oded Brandwein trzecim nowym zawodnikiem Czarnych.

Izraelczyk z polskim paszportem to trzeci nowy nabytek Czarnych Słupsk i trenera Mariusa Linartasa. Działacze znad Słupii próbowali nakłonić do gry w swoim klubie reprezentacyjnego rozgrywającego Roberta Skibniewskiego, ale ostatecznie wskutek odmowy ‚Skiby’ wybór padł na byłego gracza Kotwicy Kołobrzeg.

Dla Brandweina poprzedni sezon był pierwszym w Polsce i zapisał się on jako pierwszy Izraelczyk w historii PLK. Może on z powodzeniem występować na pozycji numer 1 i 2 i być może zajmie miejsce Mantasa Cesnauskisa, którego losy dalszej gry w Energi Czarnych są niepewne..

Mierzący 179cm, 24-letni obrońca notował w poprzednim sezonie średnie 12pkt i 4as na mecz. O całej sytuacji na swojej stronie poinformowało Sportando i wydaje się, że kwestią godzin jest potwierdzenie tej informacji jako oficjalnej przez słupski klub.

Woy

Kibic NBA spod znaku Chicago Bulls od 1992 roku. Fan Magica Johnsona i Scottiego Pippena. W PLK na bieżąco śledzący wydarzenia od 1991 roku, fan Rajmondsa Miglinieksa i Josepha McNaulla. Chętnie dzielący się najświeższymi nowinkami oraz historycznymi wydarzeniami, które miał okazję oglądać. Pasjonat statystyk i cyferek. Koszykówkę ogląda na każdym poziomie; od NBA do PLK.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Dutkiewicz i Kostrzewski nowymi nabytkami Energi Czarnych.

Nowy trener Czarnych Słupsk, Marius Linartas dokonał pierwszych wyborów w składzie. Litewski szkoleniowiec rozpoczął budowę swojego autorskiego składu od postawienia...

Zamknij