Prostak ponownie graczem Śląska.

WKS Śląsk Wrocław nie marnuje czasu. Po zakontraktowaniu Marcina Fliegera i Tomasza Ochońki, do graczy obwodowych dołączył wychowanek tego klubu, Tomasz Prostak.

Minęło zaledwie kilka dni, a WKS Śląsk Wrocław sfinalizował już trzeci transfer. Do pozyskanych wcześniej Marcina Fliegera z Zastalu Zielona Góra i Tomasza Ochońki ze Spójni Stargard Szczeciński dołączy we wtorek Tomasz Prostak..

24-letni obrońca ostatni sezon spędził w 1-ligowych Focus Mall Sudetach Jelenia Góra, gdzie notował średnio 9,6 punktów na mecz i wspólnie z kolegami z drużyny zajął ostatnie miejsce w ligowej tabeli.

Prostak to wychowanek wrocławskiego klubu. W latach 2004-2009 występował z powodzeniem w II-ligowych rezerwach, a potem pełnił rolę rezerwowego pierwszego zespołu.

To nie ostatnie wzmocnienie Śląska przed rozpoczęciem przygotowań do 1. ligi. Klub wciąż poszukuje zawodników na pozycje 3-5.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Tomasz Ochońko kolejnym wzmocnieniem I-ligowego Śląska.

5 lat występów w ekstraklasie, brązowy medal mistrzostw Polski sprzed dwóch lat, gra w młodzieżowych reprezentacja kraju, praca z czołowymi...

Zamknij