Sparingi ligowców #3

Sezon w PLK zaczyna się za niespełna trzy tygodnie. Obecnie kilka drużyn kompletuje jeszcze składy. Wszystkie przygotowują formę, rozgrywając mecze sparingowe. Podsumujmy jak im do tej pory idzie.


Poniżej przedstawiamy wszystkie rozegrane dotychczas sparingi klubów PLK. Na bieżąco będziemy aktualizować ta listę, która może nam pokazać jaką siłą dysponują poszczególne drużyny. Nie zapominajmy jednak, że są to tylko mecze towarzyskie, służące głównie do celów szkoleniowych i nie należy wyciągać z ich wyników zbyt daleko idących wniosków.

Anwil Włocławek (6-2)

29.08 (Karpacz) – Sudety Jelenia Góra 78-49, John Allen, Corsley Edwards 16

3.09 (Karpacz) – Sportino Inowrocław 86-68, John Allen 15

7.09 (Włocławek) – AZS Polfarmex Kutno 81-71, Corsley Edwards 26

11.09 (Poznań) – PBG Basket Poznań 69-60, John Allen, Seid Hajric 17

15.09 (Decin, Czechy) – Riudupis Prienai (Litwa) 86-95, Seid Hajric 21

16.09 (Decin) – Norrkoping Dolphins 83-78, Corsley Edwards 26

17.09 (Decin) – BK Decin 70-90, Dardan Berisha 18

22.09 (Włocławek, Kasztelan Cup) – Śląsk Wrocław 69-66, Seid Hajric 26

Asseco Prokom Gdynia (4-1)

8.09 (Palanga, Litwa) – Dnipro Dniepropietrowsk 73-58, Przemysław Zamojski 14

9.09 (Litwa)- Triumph Moskwa 80-78, Jerrel Blasingame 20

10.09 (Litwa) – Neptunas Kłajpeda 79-80, Przemysław Zamojski 31

12.09 (Litwa) – Sokhumi Tbilisi 88-65, Przemysław Zamojski 18

13.09 (Litwa) – BC Kijów 64-62, Alonzo Gee 20

AZS Koszalin (3-2)

1.09 (Koszalin) – AZS Radex Szczecin 78-67

2.09 (Koszalin, 2 x 10 min i 1 x 12 min) – AZS Radex Szczecin 50-53

11.09 (Koszalin, Turniej im. Romana Wysockiego) – AZS Radex Szczecin 74-51, George Reese 15

12.09 (Koszalin) – Spójnia Stargard Szczeciński 93-73, George Reese 21

13.09 (Koszalin) – Kotwica Kołobrzeg 72-106, JJ Montgomery 19

AZS Politechnika Warszawska (3-4)

28.08 (Olsztyn) – AZS Olsztyn 78-58, Michał Nowakowski 16

9.09 (Radom, Memoriał prof. Wicherka) – ŁKS Sphinx Łódź 81-85, Patryk Pełka 14

10.09 (Radom) – Znicz Basket Pruszków 79-81, Jarosław Mokros 22

11.09 (Radom) – Rosa Radom 89-74, Marek Popiołek 14

16.09 (Siedlce) – Znicz Basket Pruszków 74-81, Leszek Karwowski 15

17.09 (Siedlce) – Start Lublin 81-51, Marcin Kolowca 18

18.09 (Siedlce) – SKK Siedlce 85-87, Marcin Kolowca 18

Energa Czarni Słupsk (2-2)

7.09 (Kołobrzeg) – New Yorker Phantoms Brunszwik (Niemcy) 80-92, Paweł Kikowski 21

13.09 (Słupsk) – Start Gdynia 86-58, Stanley Burrell 16

16.09 (Toruń, turniej im. W. Michniewicza) – Polpharma 83-60, Scott Morrison 21

17.09 (Toruń) – Trefl Sopot 66-80, Scott Morrison 18

Kotwica Kołobrzeg (4-3)

3.09 (Padeborn) – Padeborn Basket 87-101, Reggie Holmes, Jessie Sapp 24

4.09 (Padeborn) – TV 1864 Salzkotten 73-64, Reggie Holmes 19

9.09 (Kołobrzeg) – Trefl Sopot 52-91,

11.09 (Koszalin, Turniej im. Romana Wysockiego) – Spójnia Stargard Szczeciński 71-64, Reggie Holmes 22

12.09 (Koszalin) – Radex Szczecin 80-69, Reginald Holmes 23

13.09 (Koszalin) – AZS Koszalin 102-76, Jessie Sapp 22

19.09 (Kołobrzeg) – Radex Szczecon 78-79, Reginald Holmes 20

ŁKS Sphinx Łódź (4-3)

4.09 (Poznań) – PBG Basket Poznań 53-59, Kirk Archibeque 16

9.09 (Radom, Memoriał prof. Wicherka) – AZS Politechnika Warszawska 85-81, B.J. Holmes 21

10.09 (Radom) – Rosa Radom 71-69, Dariusz Kalinowski 24

11.09 (Radom) – Znicz Pruszków 62-82, Piotr Trepka 15

16.09 (Toruń, turniej im. W. Michniewicza) – Rosa Radom 67-58, Jermaine Mallett 16

17.09 (Toruń) – PBG Basket Poznań 83-80, Jakub Dłuski, Jermaine Mallett 14

18.09 (Toruń) – Trefl Sopot 60-73, Krzysztof Sulima 12

PBG Basket Poznań (3-2)

4.09 (Poznań) – ŁKS Sphinx Łódź 59-53

7.09 (Żary) – Zastal Zielona Góra 73-68, Djordje Micic 18

11.09 (Poznań) – Anwil Włocławek 60-69, Zarko Comagic 16

17.09 (Toruń) – ŁKS Łódź 80-83, Jacek Sulowski 26

18.09 (Toruń) – Polpharma Starogard Gdański 77-67, Aleksander Lichodziejewski 22

PGE Turów Zgorzelec (5-3)

31.08 (Wrocław) – Śląsk Wrocław (II liga) 87-48, Aaron Cel 15

7.09 (Decin) – BK Decin 60-85, David Jackson 14

9.09 (Zgorzelec, Turniej o Puchar Prezesa PGE) – Zastal Zielona Góra 73-54, David Jackson 14

10.09 (Zgorzelec) – BC Pardubice 76-58, Aaron Cel 13

11.09 (Zgorzelec) – New Yorker Phantoms Brunszwik 62-73, Ronald Moore 15

16.09 (Zielona Góra, Turniej im. dr Bigrfellnera) – Śląsk Wrocław 70-88, Michał Jankowski, Daniel Kickert 12

17.09 (Zielona Góra) – Spisska Nova Ves 79-65, Michał Gabiński, Daniel Kickert 14

18.09 (Zielona Góra) – Zastal Zielona Góra 78-60, Giedrius Gustas 19

Polpharma Starogard Gdański (3-6)

31.08 (Dzierżoniów) – Zastal Zielona Góra 53-81

3.09 (Starogard Gdański) – Start Gdynia 94-82, Grzegorz Arabas 16

6.09 (Gdynia) – Start Gdynia 70-84, Jeremy Simmons 20

9.09 (Starogard Gdański) – Sportino Inowrocław 97-53, Grzegorz Arabas 18

10.09 (Kołobrzeg) – Trefl Sopot 57-101, Jeremy Simmons 21

16.09 (Toruń, turniej im. W. Michniewicza) – Energa Czarni Słupsk 60-83, Jeremy Simmons 15

17.09 (Toruń) – Rosa Radom 62-74, Ivan Koljevic 20

18.09 (Toruń) – PBG Basket Poznań 67-77, Michael Hicks 15

22.09 (Starogard Gdański) – Korsarz Gdańsk 79-42, Grzegorz Arabas 15

Siarka Jezioro Tarnobrzeg (6-3)

4.09 (Radom) – Rosa Radom 75-67, Corbett LeMarshall 21

9.09 (Tarnobrzeg, Memoriał im. Kazimierza Wacławczyka) – MKS Dąbrowa Górnicza 103-84, Niccheaus Doaks 20

10.09 (Tarnobrzeg) – Politechnika Lwów 91-81, Niccheaus Doaks 21

11.09 (Tarnobrzeg) – Sokół Łańcut 65-78, Niccheaus Doaks 18

14.09 (Kielce, turniej im.J. Kmiecika) – Rosa Radom 83-68, LeMarshall Corbett 22

14.09 (Kielce) – UMKS Kielce 79-76 (OT), LeMarshall Corbett 19

16.09 (Łańcut) – AZS Politechnika Rzeszowska 73-58, Josh Miller 18

17.09 (Łańcut) – Polonia Przemyśl 72-75, Josh Miller 17

18.09 (Łańcut) – Sokół Łańcut 70-91

Śląsk Wrocław (5-3)

7.09 (Dzierżoniów) – MKS Dąbrowa Górnicza 75-65, Slavisa Bogavac 27

9.09 (Belgrad) – Crvena Zvezda Belgrad 64-86, Slavisa Bogavac 16

10.09 (Belgrad) – KK Zeleznicar Indija 82-68, Aleksadnar Mladenovic 17

11.09 (Belgraad) – Hemofarm Vrsac 74-83, Akselis Vairogs 21

12.09 (Belgrad) FK Smederevo 80-64, Slavisa Bogavac 24

16.09 (Zielona Góra, Turniej im. dr Bigrfellnera) – Turów Zgorzelec 88-70, Slavisa Bogavac 24

17.09 (Zielona Góra) – Zastal Zielona Góra 77-74, Aleksandar Mladenovic 21

18.09 (Zielona Góra) – Spisska Nova Ves 73-75, Slavisa Bogavac 22

22.09 (Włocławek, Kasztelan Cup) – Anwil Włocławek 66-69, Aleksandar Mladenovic 18

Trefl Sopot (6-1)

3.09 (Kołobrzeg) – New Yorker Phantoms Brunszwik 54-71, Jamelle Horne 12

9.09 (Kołobrzeg) – Kotwica Kołobrzeg 91-52, Mike Cook, Josh Alexander 19

10.09 (Kołobrzeg) – Polpharma Starogard Gdański 101-57, Adam Waczyński, Jamelle Horne 16

16.09 (Toruń) – MMKS Pierniki Siden Toruń 86-64, Bill Amis, Łukasz Wiśniewski 15

17.09 (Toruń) – Energa Czarni Słupsk 80-66, Chris Burgess 13

18.09 (Toruń) – ŁKS Łódź 73-60, Mike Cook 13

22.09 (Włocławek, Kasztelan Cup) – Tofas Bursa 69-68 OT, Łukasz Koszarek 12

Zastal Zielona Góra (2-7)

31.08 (Dzierżoniów) – Polpharma Starogard Gdański 81-53, Jeff Foote 19

3.09 (Babimost) – Spójnia Stargard Szczeciński 87-77, Marcin Chodkiewicz 19

7.09 (Żary) – PBG Basket Poznań 68-73, Rafał Rajewicz 17

9.09 (Zgorzelec) – Turów Zgorzelec 54-73, Jeff Foote 14

10.09 (Zgorzelec) – New Yorker Phantoms Brunszwik 55-94, Kamil Chanas 12

11.09 (Zgorzelec) – BK Pardubice 80-86, Kamil Chanas 20

16.09 (Zielona Góra, Turniej im. dr Birgfellnera) – Spiska Nova Ves (Słowacja) 92-93, Ryan Wittman 19

17.09 (Zielona Góra) – Śląsk Wrocław 74-77, Walter Hodge 18

18.09 (Zielona Góra) – Turów Zgorzelec 60-78, Jeff Foote, Jakub Dłoniak 9

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Szubarga wraca do Anwilu

Rozgrywający mistrza Polski Krzysztof Szubarga wraca do Włocławka. 27-letni Polak, który w 2010 roku doprowadził Anwil do srebrnego medalu wzmocni...

Zamknij