Śląsk wygrywa z Zeleznicarem Indija

Koszykarze ekstraklasowego Śląska Wrocław rozegrali drugi sparing w trakcie obozu przygotowawczego w Belgradzie. Tym razem wygrali 82-68 z KK Zeleznicarem Indija po wcześniejszej porażce z Crveną Zvezdą.

Zespół Miodraga Rajkovica przez trzy kwarty toczył wyrównany bój z serbskim drugoligowcem. W ostatniej kwarcie przechylił szalę zwycięstwa na swoją korzyść i wygrał ostatecznie 82-68 (22:20; 20:17; 15:16; 25:16).

Najwięcej punktów dla Śląska zdobywali obcokrajowcy. Aleksandar Mladenovic rzucił 17, a Akselis Vairogs 15.

Punkty dla Śląska: A. Mladenović 17, A.Vairogs 15, S. Bogavac 14, B. Bochno 12, J. Zyskowski 7, P. Niedźwiedzki 6, P. Buczak 5, K. Sęk 4, R. Skibniewski 2.

W niedzielę Wrocławianie zagrają trzeci mecz w Belgradzie. Ich przeciwnikiem będzie o 18 Hemofarm Vrsac.