Bogavac oficjalnie w WKK Wrocław

Włodarze WKS Śląsk Wrocław rozpoczęli budowę składu na sezon 2011/12. Jak poinformowała agencja koszykarska BeoExcell, a także zgodnie z naszymi wcześniejszymi doniesieniami, Slavisa Bogavac zagra w ekipie reaktywowanego Śląska. Serb w przeszłości bronił barw m.in. AZS Koszalin czy Sportino Inowrocław.


Slavisa Bogavac nad Wisłą nie jest postacią zupełnie anonimową. Wszak w sezonie 2009/10 trafił do Sportino Inowrocław. Serb rozegrał 21 meczów, w których średnio na swoje konto notował 7,5 punktu, 3,5 zbiórki oraz asystę.

Minione rozgrywki rozpoczął w KK Sloga Societe Generale Kraljevo, ale bardzo szybko, bo już w listopadzie, przeniósł się do akademików z Koszalina. Bogavac w AZS był wyróżniającą się postacią, przeciętnie zdobywał 11,3 punktu oraz zbierał 4,9 piłki. Zagrał też w Meczu Gwiazd TBL.

Przypomnijmy, że WKS Śląsk Wrocław powraca na parkiety Tauron Basket Ligi. Trenerem spadkobierców siedemnastokrotnych mistrzów Polski został Miodrag Rajković. Natomiast lada dzień umowę ma parafować Stevan Jelovac.

Pin It

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *