Hajrić na kolejny sezon we Włocławku

Seid Hajrić jest kolejnym koszykarzem, który przed nadchodzącym sezonem podpisał kontrakt z Anwilem Włocławek. Hajrić dołączył do tego klubu w trakcie poprzednich rozgrywek i pokazał się z dobrej strony, szczególnie w defensywie.
Seid Hajrić podpisał kontrakt, który obowiązywać będzie w sezonie 2011/2012, a także daje możliwość klubowi z Włocławka przedłużenia go na rozgrywki 2012/2013. Nadchodzący sezon będzie dla Hajricia już piątym w barwach włocławskiego klubu. Mierzący 203 cm silny skrzydłowy występował w naszym zespole w latach 2004-2007 oraz w minionych rozgrywkach. Grał też dla Polpaku Świecie w sezonie 2007/2008.

Ostatnio starałem się jak mogłem, ale drużyna była tak zbudowana, że nie wszystko, czego się w karierze nauczyłem mogłem wykorzystać. Cieszę się, że trener Emir Mutapcić od początku kompletowania zespołu widzi w nim miejsce dla mnie. To znaczy, że wie ile mogę dać Anwilowi i wierzy w moje umiejętności. Postaram się odwdzięczyć jemu, klubowi, a przede wszystkim włocławskim kibicom, którzy zawsze mnie wspierali – powiedział Seid Hajrić.

Seid to bardzo dobry zawodnik, ale aby sprawnie współgrał z drużyną musi przepracować z nią cały okres przygotowawczy. Teraz otrzyma taką okazję i wierzę, że jego umiejętności w połączeniu z wielkim oddaniem Anwilowi uczynią z niego ważną postać na boisku. Ma mentalność wojownika, a do tego może być ustawiany zarówno pod samym koszem, jak i na skrzydle. Miło mi ogłosić, że udało się zakontraktować kolejnego gracza, który identyfikuje się z zespołem i który kontynuując pracę w tym mieście może mu przynieść wiele pożytku – mówi Emir Mutapcić, trener Anwilu.

W minionym sezonie Hajrić spędzał na parkiecie średnio 13 minut i w tym czasie zdobywał blisko pięć punktów i miał ponad dwie zbiórki na mecz.

Aktualnie Seid Hajrić wypoczywa w Sarajewie. We Włocławku stawi się wraz z początkiem okresu przygotowawczego do sezonu 2011/2012.

Źródło informacji: SportoweFakty.pl

Pin It

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *