Czy Tomasz Herkt poprowadzi AZS Koszalin?

Tomasz Herkt prowadzi rozmowy z AZS-em Koszalin i na temat objęcia posady głównego trenera Akademików na sezon 2011/12. Tym samym wydaje się być przesądzone, że drużyny nie poprowadzi już Mariusz Karol. Z nieoficjalnych informacji wiemy natomiast, że w zespole z Koszalina nie ujrzymy George’a Reese’a i Slavisy Bogavaca.

Herkt to były asystent trenera w Astorii Bydgoszcz i Czarnych Słupsk, a przez ostatnie dwa lata pracował w Zielonej Górze, gdzie najpierw wprowadził Zastal do ekstraklasy. Jednak po kryzysie w zespole w styczniu, Mistrzowi Europy z 1999 roku z reprezentacją koszykarek podziękowano za współpracę z Winnym Grodzie, mianując jego asystenta Tomasza Jankowskiego, głównym trenerem.

Z naszych informacji wynika, że na nowy sezon nie zostanie w klubie George Reese. Podpora AZS-u jednak nie wyklucza możliwości gry w PLK, gdyż jak sam twierdzi dostał propozycje gry w innych polskich klubach. Przesądzony jest też los innego kluczowego gracza Akademików. Slavisa Bogavac jest po słowie z włodarzami WKK Wrocław i jego nowym trenerem najprawdopodobniej będzie ligowy debiutant Miodrag Rajković.

Pin It

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *