Berisha na dłużej w Anwilu

Dardan Berisha pozostanie w Anwilu Włocławek na kolejny sezon. Klub zdecydował się pozostawić obrońcę w drużynie budowanej na sezon 2011/2012. – Mam nadzieję, że po pierwszym roku w Anwilu, który był dla mnie przetarciem, uda mi się wypracować silniejszą pozycję w nadchodzących rozgrywkach – powiedział przebywający aktualnie we Włocławku Dardan Berisha.Dardan Berisha trafił do Włocławka z Polonii 2011 Warszawa, którą przed dwoma laty wprowadził do Ekstraklasy, a następnie liderował jej w meczach przeciw czołowym polskim drużynom. W sezonie 2009/2010 zanotował znakomite statystyki (15,7 punktu, 3 zbiórki, 3,3 asysty), które sprawiły, że o pozyskanie go biły się najmocniejsze kluby TBL. Ostatecznie Berisha wybrał grę w Anwilu.

Obok Łukasza Majewskiego i Sejda Hajrića będzie on trzecim graczem zakontraktowanym na nowy sezon, a wywodzącym się z listy życzeń trenera Mutapcića.

Źródło: WTKAnwil.com.pl

Woy

Kibic NBA spod znaku Chicago Bulls od 1992 roku. Fan Magica Johnsona i Scottiego Pippena. W PLK na bieżąco śledzący wydarzenia od 1991 roku, fan Rajmondsa Miglinieksa i Josepha McNaulla. Chętnie dzielący się najświeższymi nowinkami oraz historycznymi wydarzeniami, które miał okazję oglądać. Pasjonat statystyk i cyferek. Koszykówkę ogląda na każdym poziomie; od NBA do PLK.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Początek transferowego okresu w Winnym Grodzie

Lista życzeń Tomasza Jankowskiego? Jak powszechnie wiadomo w nowym sezonie w Zielonej Górze ujrzymy ponownie na stołku trenerskim eks reprezentanta...

Zamknij