Kamil Chanas wzmacnia Zastal Zielona Góra

Wychowanek Śląska Wrocław trafia pod skrzydła Tomasza Jankowskiego.

Były już zawodnik wrocławskiego Śląska, Górnika Wałbrzych, Turowa Zgorzelec, Anwilu Włocławek i Polpharmy Starogard Gdański trafił do zespołu Zastalu Zielona Góra. Dziś na specjalnie zwołanej konferencji, włodarze klubu z Winnego Grodu poinformują o transferze popularnego Hasana.

Niewykluczone, że dowiemy się również o parafowaniu nowej umowy z Jakubem Dłoniakiem. Wiele wskazuje również na to, iż nowym graczem Zastalu może zostać również Piotr Stelmach, który ma za sobą bardzo udany sezon w barwach PBG Basketu.

„Kamil to młody ale doświadczony chłopak. Pamiętam go dobrze z występów w Śląsku Wrocław kiedy jako młody chłopak grał w tym klubie w europejskich pucharach. Wie jak grac pod presją. Grał w zespołach, które coś osiągnęły. Tacy gracze są mi potrzebni” – powiedział szkoleniowiec zielonogórzan Tomasz Jankowski dla „Radia Zachód”.

W minionych rozgrywkach na parkietach ekstraklasy zdobywał średnio 10 punktów, a największym sukcesem Kamila było zdobycie Pucharu Polski. Teraz stworzy ofensywy duet obrońców wraz z Walterem Hodgem.

Pin It

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *