Kikowski wraca do Szczecina

Paweł Kikowski, to zawodnik, którego koszykarskiej Polsce przedstawiać nie trzeba. Ubiegłe rozgrywki kończył w barwach włoskiej Orlandiny Basket. Od kilku lat mocno związany jest ze Szczecinem. Ulubieniec publiczności, przed rozpoczęciem sezonu 2017/2018 parafował kolejną umowę z Kingiem Szczecin.

W kontrakcie znajduje się jednak zapis, który pozwala Pawłowi Kikowskiemu rozwiązać kontrakt, jeśli do 20 sierpnia 2017 roku otrzyma satysfakcjonującą ofertę z klubu zagranicznego. Tym samym King Szczecin będzie jedynym polskim klubem, w którego barwach w nadchodzącym sezonie, będzie mógł zagrać Paweł Kikowski.

Wybrałem Kinga, bo dalej jestem Wilkiem Morskim. Zawsze mówiłem, że w Szczecinie jest mi dobrze. Mam duże wsparcie kibiców. W mojej aktualnej sytuacji rodzinnej i sportowej była to dla mnie najlepsza opcja i jestem z tego powodu bardzo szczęśliwy – mówi Paweł Kikowski.

Kikowski w przeszłości reprezentował barwy Kotwicy Kołobrzeg, Polpaku Świecie, Olimpiji Ljubljana, Trefla Sopot, czarnych Słupsk i Śląska Wrocław.

Pin It

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *