Gary Bell blisko przenosin do francuskiego Cholet

Jak informuje serwis Sportando.net, amerykański obrońca Rosy Radom, Gary Bell, jest bliski przenosin do klubu francuskiej ekstraklasy Cholet. Agent gracza obecnie negocjuje z Rosą warunki wykupu gracza. Bell miałby w Cholet zastąpić swojego rodaka Isaiaha Swanna.

Były gracz Siarki notował w tym sezonie na parkietach Ligi Mistrzów średnie 12.8 pkt oraz 3.3 zb. Jego występy nie przeszły bez echa a swoją dobrą postawą na parkiecie zwrócił uwagę scoutów innych klubów.

Co ciekawe, przypadek Bella nie jest jedyny. Niedawno do ligi francuskiej i zespołu z Dijon przeszedł ex gracz Startu Lublin, Brandon Peterson. Z kolei działacze Rosy mają przed sobą niejedne negocjacje i niejedną ofertę na biurku…Na usługi ich rozgrywającego, Jordana Callahana, zdecydował się rosyjski Parma Basket Perm.

Jeśli obaj gracze, za sprawą wykupu kontraktu, opuszczą wicemistrza Polski, to działaczy czeka solidna przebudowa zespołu w trakcie trwania sezonu…


Aktualizacja,  Rosa Radom oficjalnie poinformowała o rozwiązaniu umowy z Garym Bellem. Odbyło się ono za porozumieniem stron. 

Pin It

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *