Hicks żegna się z Polpharmą

33-letni Michael Hicks, wieloletnia ikona Polpharmy Starogard Gdański, żegna się z Kociewskimi Diabłami. O odejściu Amerykanina z polskim paszportem spekulowano od tygodni. Teraz o pożegnaniu się z Hicksem informuje już oficjalnie , strona klubu ze Starogardu Gdańskiego.

SKS Sportowa S.A. pragnie poinformować, że z dniem 24 stycznia 2017 klub rozwiązał za porozumieniem stron kontrakt z Michaelem Hicksem.

Hicks reprezentował Kociewskie Diabły w latach 2008-09 oraz 2010-14, następnie od sierpnia 2015 do teraz. W tym czasie z Diabłami zdobył Puchar Polski i Superpuchar Polski (oba w 2011). Dwukrotnie (2009 i 2011) wystąpił w Meczu Gwiazd PLK.

Niedługo powinniśmy poznać nowego pracodawcę Michaela.

Woy

Kibic NBA spod znaku Chicago Bulls od 1992 roku. Fan Magica Johnsona i Scottiego Pippena. W PLK na bieżąco śledzący wydarzenia od 1991 roku, fan Rajmondsa Miglinieksa i Josepha McNaulla. Chętnie dzielący się najświeższymi nowinkami oraz historycznymi wydarzeniami, które miał okazję oglądać. Pasjonat statystyk i cyferek. Koszykówkę ogląda na każdym poziomie; od NBA do PLK.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Generał Blass przeniesie się do Radomia? Callahan do Rosji??

Jak donosi portal Polskikosz.pl - były słupski generał - Jerel Blassingame - jest bliski przenosin do drużyny wicemistrza Polski -...

Zamknij