Rajković przejmuje stery w Stali

Jak donosi oficjalna strona Stalówki, 38-letni Macedończyk, Emil Rajković związał się roczną umową ze Stalą Ostrów Wlkp. Do podpisania kontraktu doszło we wtorkowe popołudnie. Macedończyk ma pomóc żółto-niebieskim w powrocie na właściwe tory. Zastąpił na trenerskim stołku wcześniej zwolnionego Zorana Sretenovicia.

Trzykrotny mistrz Macedonii, mistrz Ligi Bałkańskiej czy finalista Superpucharu Polski. Pracował przy zespole Śląska Wrocław w latach 2014-2016, dając się poznać jako trener żywiołowo reagujący, stawiający na zaangażowanie, dyscyplinę i odpowiednią chemię w zespole.

Rajković przed dołączeniem do sztabu ostrowskiego klubu pracował w Macedonii. Był krótko trenerem mistrza swojej ojczyzny, MZT Skopje. 38-latek zrezygnował z tego stanowiska i rozpoczął pracę w drużynie BM Slam Stal.

Woy

Kibic NBA spod znaku Chicago Bulls od 1992 roku. Fan Magica Johnsona i Scottiego Pippena. W PLK na bieżąco śledzący wydarzenia od 1991 roku, fan Rajmondsa Miglinieksa i Josepha McNaulla. Chętnie dzielący się najświeższymi nowinkami oraz historycznymi wydarzeniami, które miał okazję oglądać. Pasjonat statystyk i cyferek. Koszykówkę ogląda na każdym poziomie; od NBA do PLK.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Westbrook już poza MKSem

Autor: Michał Kajzerek Miejski Klub Sportowy Dąbrowa Górnicza informuje, że Charlie Westbrook nie przeszedł testów medycznych, w związku z czym...

Zamknij