Piotr Ignatowicz nowym trenerem PGE Turowa

turow_zgorzelecByły zawodnik i trener Rosy Radom oraz ex zawodnik takich klubów Spójnia Stargard Szczeciński czy Czarni Słupsk został nowym szkoleniowcem PGE Turowa Zgorzelec. 40-latek po kilku miesiącach pracy przy Miodragu Rajkoviću, zastąpi na stanowisku – odchodzącego – Serba. Ignatowicz wcześniej pełnił rolę asystenta w Rosie Radom oraz AZSie Koszalin. Samodzielnie pracował też w Baskecie Piła i Gryfie Goleniów i…Rosie. Oficjalną informację otrzymamy w ciągu 48 godzin.

Piotr Ignatowicz to były reprezentant Polski oraz wicemistrz Polski z 1997 roku. Przez 2 lata występował też w lidze francuskiej, reprezentując barwy klubów z Dijon, Antibes i Reims. Swoją karierę kończył w Baskecie Piła, w której jednocześnie pełnił rolę trenera.

Zmiana trenera w zgorzeleckim klubie związana jest z oszczędnościami i mniejszym budżetem po nieudanym finiszu w finale rozgrywek PLK. Miodrag Rajković już oficjalnie pożegnał się z zawodnikami i fanami Turowa i najprawdopodobniej wybierze jedną z zagranicznych ofert, w silniejszej lidze. W ciągu następnych dni powinniśmy również poznać nowego pracodawcę serbskiego szkoleniowca.

Pin It

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *