Zamojski z nowym kontraktem w Stelmecie

ZamojJak poinformował agent Przemysława Zamojskiego – Tarek Khrais – reprezentant Polski i świeżo upieczony Mistrz Polski pozostaje w Stelmecie Zielona Góra. 28-latek związał się ze Stelmetem umową dwuletnią, a o całą sprawę nagłaśniały media – jako nieoficjalną – jeszcze przed rozpoczęciem wielkiego finału PLK.

Zamojski, który po krótkiej przerwie stawi się na zgrupowanie kadry Mike’a Taylora notował średnie w trakcie sezonu, na poziomie 27 minut, 9.8 pkt i 3.0 zb. Od momentu przyjścia Saso Filipovskiego zaczął lepiej prezentować się na ligowych parkietach, a swoje najlepsze spotkania bez wątpienia rozegrał w finale Mistrzostw Polski.

Obok Zamojskiego ważne kontrakty z zielonogórskim klubem mają : Łukasz Koszarek (3 lata), Adam Hrycaniuk (1 rok), Maciej Kucharek (1 rok) i Kamil Chanas (1). Spekuluje się, że zespół może opuścić Chanas, a umowa z nim może zostać rozwiązana (za porozumieniem stron).  Zamojski w poprzednich latach reprezentował również zespoły Asseco Gdyni czy Trefla Sopot. W Zielonej Górze występuje od sezonu 2013/14.

—–

wcześniejsza informacja o nowym sponsorze zielonogórskiego zespołu i nowym kontrakcie Łukasza Koszarka KLIK

Pin It

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *