Gasper Okorn odchodzi!

Jak podaje oficjalny portal koszalińskiej drużyny Gapser Okron nie jest już szkoleniowcem zespołu AZS Koszalin. Funkcję pierwszego trenera Zarząd AZS Koszalin S.A. powierzył Igorowi Miliciciowi, który będzie pełnił tę funkcję do końca obecnego sezonu.

„Trener Okorn jest przekonany, że jest to obecnie najlepsze rozwiązanie dla niego jak i klubu AZS Koszalin S.A., jednocześnie wierząc, że jego odejście przyczyni się do osiągnięcia jeszcze lepszych wyników w drugim etapie rozgrywek niż dotychczas. Według trenera po wielkim zwycięstwie nad Stelmetem Zielona Góra, niestety część graczy zmieniło swoje nastawienie z pozytywnego na negatywne co miało wpływ na brak awansu do TOP6 Tauron Basket Ligi. Z uwagi, iż drużyna wciąż ma szansę na grę w fazie Play-off trener Okorn doszedł do wniosku, że najlepszym wyjściem będzie gdy jego miejsce na ławce AZS zajmie ktoś inny i poprawi sytuację w zespole oraz postara się o lepsze rezultaty niż w ostatnich trzech spotkaniach.” ~http://www.azs.koszalin.pl/ 

Pin It

2 komentarze/y

    • Wg mnie były jakieś zgrzyty, o których mówił Oded. Druga zmiana trenerska podczas sezonu świadczy o tym ,że musiało się naprawdę źle dziać. Choć niektóre źródła sugerują, iż szukano oszczędności to osobiście w to nie wierzę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *