Milicić pozostaje w Koszalinie

W ostatnich godzinach , przy fakcie zwolnienia ze stanowiska pierwszego trenera AZS-u Koszalin Zorana Sretenovića, sporo mówiło się również o utracie pracy asystenta przez Igora Milicića. Jak donoszą źródła związane z akademickim zespołem jeden z autorów historycznego brązowego medalu w Koszalinie będzie dalej asystował pierwszemu trenerowi, ale tym razem Gasperowi Okornowi.

Wczoraj jeszcze na koszykarskiej giełdzie wymieniano dwa nazwiska – Tomasza Jankowskiego (eks Stelmet/Zastal i eks Kager Gdynia) oraz Michała Spychały (obecnie Znicz Pruszków). Ostatecznie jednak dziś w godzinach wieczornych, informację o pozostawieniu Milicića na stanowisku pomocnika Okorna potwierdził prezes AZS-u Marcin Kozak.

Słoweński, nowy szkoleniowiec Akademików spodziewany jest w Koszalinie już jutro i w godzinach popołudniowych poprowadzi trening ze swoją nową drużyną. Debiut Gaspera Okorna przypadnie na niedzielne spotkanie na własnym parkiecie, przeciwko Anwilowi (drużynę z którą AZS mierzył się o ostatni brąz MP).

Pin It

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *