Polpharma nadal szuka wzmocnień – Tyrone White na testach

Po nieudanych próbach zakontraktowania następcy Deonty Vaughna (który wybrał grę na Węgrzech) Mindaugas Budzinauskas i Roman Olszewski szukają kreatywnego zawodnika, mogącego wzmocnić obwód starogardzkiego klubu. Po transferze Linasa Lekaviciusa, który zdążył już rozegrać w barwach Kociewskich Diabłów 2 ligowe spotkania, SKS podejmie na testy Amerykanina Tyrone’a White’a.

23-latek w ostatnim sezonie w NCAA 2 notował średnie 10,7pkt i 4,2zb przy 43% skuteczności z gry (i 40% za trzy punkty) podczas 28 minut w grze dla Call State Bakersfield. Zawodnik może występować na pozycji numer 2 i 3 a mierzy 201 cm wzrostu.

Jeśli White przypadnie swoim stylem gry do gustu trenerowi Budzinauskasowi to najprawdobopobniej zajmie on miejsce Nathana Healy. Przypomnijmy, że popularni Farmaceuci nie wygrali dotąd żadnego ligowego spotkania i legitymują się bilansem 0-3.

Woy

Kibic NBA spod znaku Chicago Bulls od 1992 roku. Fan Magica Johnsona i Scottiego Pippena. W PLK na bieżąco śledzący wydarzenia od 1991 roku, fan Rajmondsa Miglinieksa i Josepha McNaulla. Chętnie dzielący się najświeższymi nowinkami oraz historycznymi wydarzeniami, które miał okazję oglądać. Pasjonat statystyk i cyferek. Koszykówkę ogląda na każdym poziomie; od NBA do PLK.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Wrzuta dnia: Jan Grzeliński Mix

W Polsce ciagle narzekamy na brak klasowych rozgrywających. Ostatni Eurobasket jeszcze bardziej uświadomił nas w przekonaniu, że nasze jedynki nie...

Zamknij