Kolejny Johnson w PLK, tym razem w Kotwicy

Po opuszczeniu drużyny przez Qa’rrana Calhouna – Kotwica Kołobrzeg znalazła następcę charyzmatycznego skrzydłowego, który 2 sezony wstecz grał we Wrocławiu. Jak się okazało następcą zawodnika mogącego występować na pozycjach numer 3 i 4 został kolejny Johnson, goszczący w rozgrywkach TBL.

Najpierw mieliśmy Dominique’a Johnsona, który staje się liderem wrocławskiego Śląska. Następnie Elijaha Johnsona, który po perypetiach w Anwilu Włocławek wylądował w Rosie Radom, gdzie występuje ze swoim kuzynem Korie Luciusem. Dziś z kolei oficjalnie zespół Kotwicy Kołobrzeg zasilił 25-letni Amerykanin Karron Johnson.

Nowy skrzydłowy Czarodziei z Wydm mierzy 203 cm a treningi z drużyną Dariusza Szczubiała (która przegrała po dogrywce na inaugurację ligi ze Stelmetem Zielona Góra) rozpocznie we wtorek czyli jutro.

K. Johnson był do niedawna zawodnikiem drużyny Uniwersytetu Shaw. W ostatnim sezonie uzyskiwał średnie 17,4 punktu, 8 zbiórek i 2,7 asysty. Latem miał nawet okazję trenować w szeregach Los Angeles Lakers.

Pin It

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *