Kolejny Johnson w PLK, tym razem w Kotwicy

Po opuszczeniu drużyny przez Qa’rrana Calhouna – Kotwica Kołobrzeg znalazła następcę charyzmatycznego skrzydłowego, który 2 sezony wstecz grał we Wrocławiu. Jak się okazało następcą zawodnika mogącego występować na pozycjach numer 3 i 4 został kolejny Johnson, goszczący w rozgrywkach TBL.

Najpierw mieliśmy Dominique’a Johnsona, który staje się liderem wrocławskiego Śląska. Następnie Elijaha Johnsona, który po perypetiach w Anwilu Włocławek wylądował w Rosie Radom, gdzie występuje ze swoim kuzynem Korie Luciusem. Dziś z kolei oficjalnie zespół Kotwicy Kołobrzeg zasilił 25-letni Amerykanin Karron Johnson.

Nowy skrzydłowy Czarodziei z Wydm mierzy 203 cm a treningi z drużyną Dariusza Szczubiała (która przegrała po dogrywce na inaugurację ligi ze Stelmetem Zielona Góra) rozpocznie we wtorek czyli jutro.

K. Johnson był do niedawna zawodnikiem drużyny Uniwersytetu Shaw. W ostatnim sezonie uzyskiwał średnie 17,4 punktu, 8 zbiórek i 2,7 asysty. Latem miał nawet okazję trenować w szeregach Los Angeles Lakers.

Woy

Kibic NBA spod znaku Chicago Bulls od 1992 roku. Fan Magica Johnsona i Scottiego Pippena. W PLK na bieżąco śledzący wydarzenia od 1991 roku, fan Rajmondsa Miglinieksa i Josepha McNaulla. Chętnie dzielący się najświeższymi nowinkami oraz historycznymi wydarzeniami, które miał okazję oglądać. Pasjonat statystyk i cyferek. Koszykówkę ogląda na każdym poziomie; od NBA do PLK.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Lekavicius nowym rozgrywającym Polpharmy

Nowym rozrywającym zespołu ze Starogardu Gdańskiego został Linas Lekavicius (29 lat, 186 cm). Litwin wcześniej grał między innymi w NCAA...

Zamknij