Guinn i Robinson żegnają się z Zieloną Górą

Richard Thomas R.T. GuinnRussell RobinsonOd meczu Stelmet-Trefl rozgrywanego w ramach Superpucharu Polski zastanawiano się jaka przyszłość w Zielonej Górze czeka R.T Guinna i Russella Robinsona. Obaj zawodnicy bowiem nie zostali zgłoszeni do meczu, a ich występy w sezonie 2013/2014 w Stelmecie stały pod wielkim znakiem zapytania.

Dziś w rozmowie ze sportowefakty.pl rzecznik prasowy Stelmetu – Przemysław Piotrowski potwierdził plotki, że umowy z Guinnem i Robinsonem zostaną rozwiązane: Możemy już oficjalnie powiedzieć, że z Guinnem oraz z Robinsonem klub będzie się żegnał. Kluczowe jest słowo „będzie”, ponieważ kontrakty nadal są podpisane, ale na dniach te umowy zostaną rozwiązane.

Co prawda Guinn i Robinson wciąż biorą udział w treningach, ale całkowicie nie są uwzględniani w doborze składu. Nie zostali również zgłoszeni do rozgrywek TBL i Euroligi. Powodem, dla którego gracze nie będą kontynuowali swojej kariery w Zielonej Górze jest słaba aktualna ich dyspozycja, która nie przypadła do gustu zarządowi.

Pin It

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *