Doaks znów w Tarnobrzegu

Nicchaeus Doaks po raz trzeci w karierze zawita do Tarnobrzega. Wyróżniający się w poprzednich latach podkoszowy Jeziorowców ponownie zagra w ekipie z Podkarpacia, tym razem prowadzonej przez Leszka Marca. O jego powrocie spekulowano od tygodni, ale sam gracz stawi się na treningu Stabillu Jeziora w najbliższy poniedziałek.

Doaks najlepsze swoje średnie w PLK osiągał w pierwszym sezonie gry w Tarnobrzegu, kiedy notował przeciętne 12.8pkt i 7.8zb. Ostatni sezon okazał się nieco słabszy jakościowo w jego wykonaniu notując średnio 10.8pkt oraz 8.5zb.

Mierzący 201cm wzrostu skrzydłowy, w swojej karierzy występował już w ligach meksykańskiej , fińskiej czy francuskiej, ale najdłużej bo przez ponad 2 lata gościł już na parkietach PLK.

Nicchaeus będzie czwartym Amerykaninem w talii Leszka Marca, po Andrew Fitzgeraldzie (Oklahoma, NCAA 1), Chaissonie Allenie (Zadar), Chase’ie Simonie (Siauliai).

Woy

Kibic NBA spod znaku Chicago Bulls od 1992 roku. Fan Magica Johnsona i Scottiego Pippena. W PLK na bieżąco śledzący wydarzenia od 1991 roku, fan Rajmondsa Miglinieksa i Josepha McNaulla. Chętnie dzielący się najświeższymi nowinkami oraz historycznymi wydarzeniami, które miał okazję oglądać. Pasjonat statystyk i cyferek. Koszykówkę ogląda na każdym poziomie; od NBA do PLK.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Nixon opuszcza Polpharmę

Niedługo , bo zaledwie parę dni trwała przygoda Zamala Nixona z drużyną Polpharmy Starogard Gdański. Amerykański rozgrywający, który miał zastąpić...

Zamknij