Paul Graham wraca do PLK czyli były gracz Śląska zagra dla Anwilu

Przed dwoma laty reprezentował ekipę Przemysława Koelnera, która pod kierunkiem Miodraga Rajkovića walczyła jak równy z równym, w ćwierćfinale PLK przeciwko przyszłym wicemistrzom Polski, Treflowi Sopot. Amerykanin Paul Graham, następnie wraz z innym filarem Śląska tamtego okresu powędrował na południe Europy i z Aleksandarem Mladenovićem występował w rumuńskiej ekstraklasie.

Graham oraz Mladenović ostatni sezon spędzili grając dla Gaz Metan z Rumunii i reprezentując klub w rozgrywkach Eurochallange. Paul zaliczał w ekstraklasie rumuńskiej przeciętne na poziomie 11.6pkt oraz 2.1as. Teraz wraca do PLK by w drużynie Anwilu Włocławek zastąpić Elijaha Johnsona oraz przejść miesięczne testy.W przeszłości byliśmy świadkami podobnych historii, kiedy były gracz Śląska wędrował do Anwilu i reprezentował przez następny sezon barwy Rottweilerów. W ostatnich latach podobnie czynili Kamil Chanas czy Robert Skibniewski, a w przeszłości w najsłynniejszym przejście i zmianę barw klubowych uwikłany był Rajmonds Miglinieks.

Woy

Kibic NBA spod znaku Chicago Bulls od 1992 roku. Fan Magica Johnsona i Scottiego Pippena. W PLK na bieżąco śledzący wydarzenia od 1991 roku, fan Rajmondsa Miglinieksa i Josepha McNaulla. Chętnie dzielący się najświeższymi nowinkami oraz historycznymi wydarzeniami, które miał okazję oglądać. Pasjonat statystyk i cyferek. Koszykówkę ogląda na każdym poziomie; od NBA do PLK.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Nixon za Vaughna wśród Kociewskich Diabłów

Niedługo trwały poszukiwania następcy amerykańskiego obrońcy Deonty Vaughna, który niespodziewanie i kosztem nowego pracodawcy opuścił szeregi Polpharmy Starogard Gdański. Od...

Zamknij