Deonta Vaughn może opuścić Polpharmę?

Deonta Vaughn, który po 2 latach przerwy ponownie zdecydował się na występy wśród Kociewskich Diabłów może lada dzień opuścić zespół ze Starogardu Gdańskiego. Spekuluje się, że po informacji zamieszczonej przez samego zawodnika na jednym z portali społecznościowych Vaughn podąży na zachód Europy by spróbować sił w silniejszym od Polpharmy klubie.

„Just signed a new contract to a euro challenge team.. Things are looking up for me and it’s been a long process but well worth the wait.. I work hard to get where I am today.. Thanks to my family friends and the ppl that support me throughout my career.” – Deonta Vaughn.

27-letni Vaughn w ostatni sezon spędził w drużynie z Tbilisi , a występował w nim wraz z dobrze znanym mu z występów właśnie w Polpharmie, Kirkiem Archibequiem. Na przestrzeni ostatniego sezonu notował średnie 14,6 punktu, 5,4 asysty i 4,5 zbiórki podczas 30 spotkań. Jeśli lada dzień klub potwierdzi informację na temat rozwiązania kontraktu z Amerykańskim obrońcą to Mindaugasa Budzinauskasa czekają poszukiwania kolejnego gracza, gdyż skład Diabłów nie wygląda imponująco.

1: Varanauskas
2: Hicks/ Kukiełka / Radwański
3:  Sarzało/ Młynarski
4:  Healy/ Jeftić
5:  Trybański/ Paul

Woy

Kibic NBA spod znaku Chicago Bulls od 1992 roku. Fan Magica Johnsona i Scottiego Pippena. W PLK na bieżąco śledzący wydarzenia od 1991 roku, fan Rajmondsa Miglinieksa i Josepha McNaulla. Chętnie dzielący się najświeższymi nowinkami oraz historycznymi wydarzeniami, które miał okazję oglądać. Pasjonat statystyk i cyferek. Koszykówkę ogląda na każdym poziomie; od NBA do PLK.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Elijah Johnson odchodzi z Anwilu. Trafi do Rosy?

Amerykański obrońca combo - Elijah Johnson - który związał się roczną umową z czwartą drużyną PLK ostatniego sezonu, opuszcza szeregi...

Zamknij