Turów testuje Hamiltona

hamiltonAshley Hamilton to drugi, po Relphordzie, zawodnik, który przybywa do przygranicznego miasta na testy. 25-letni Brytyjczyk dostanie niespełna dwa tygodnie, aby przekonać do siebie działaczy oraz sztab trenerski. Jak wiadomo Turów szuka wzmocnień na pozycję niskiego skrzydłowego i obaj skrzydłowi mogą być dobrym pomysłem na załatanie tej dziury. Zarówno Relphorde jak i Hamilton mogą swobodnie grać na pozycji niskiego jak i silnego skrzydłowego. Obu testowanych zawodników będziemy mogli obejrzeć w akcji już w najbliższy weekend, kiedy to w Zgorzelcu odbędzie się Turniej o Puchar Prezesa PGE.

Hamilton to obsolwent uczelni Loyola Marymount Lions, w barwach której w ostatnim sezonie notował niezłe statystyki na poziomie 12 punktów i 7 zbiórek. Brytyjczyk od jutra będzie w Zgorzelcu i jego okres próbny potrwa do końca września. Oprócz turnieju w Zgorzelcu, wystąpi także na turnieju towarzyskim w Belgradzie.

Może Ci się również spodoba

4 komentarze

  1. grubas ket napisał(a):

    Ale galimatias informacyjny. Autor nadał w jednej chwili Brytyjczykowi obywatelstwo amerykańskie.

  2. kibic napisał(a):

    To już bez znaczenia, bo Hamilton olał testy w Turowie i wsiadł do samolotu lecącego do Włoch. Zapomniał zadzwonić żeby nie czekali na lotnisku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Kevin Thompson na testach w Śląsku

Jak donosi Polskie Radio Wrocław, jutro na kilkudniowe testy do Wrocławia przyleci amerykański podkoszowy Kevin Thompson. 24-letni Amerykanin - podobnie...

Zamknij